Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Okey Oyunu - Normal Okey Oyna
#1
Okey, Ülkemiz de oynanan popüler bir Türk oyunudur. Ücretli okey oynama sitelerinden bıktınız mı? Üye olurken kimlik bilgilerinizi mi istiyorlar? Bunların hepsini bir kenara bırakın ve artık okey oynamanın keyfini çıkartacağınız bir web sitesinden bahsedeceğim sizlere. Sizden hiçbir şekilde nüfus cüzdanınızın bilgilerini istemeyen yine sizden herhangi bir para talep etmeyen normalokeyona.com da tüm işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. Okey oynamak bir zevktir. Canınız sıkıldığı zaman veya moraliniz bozuk olduğunda tek başınıza kalıp bir şeyler yapmak istediğiniz de okey sizin en yakın dostunuzdur. 
Sizin göz zevkine uygun bir şekilde sitenin tasarlanması ile hazırlanan canlı okey sitesinde asla yalnız kalmayacaksınız. Birbirinden değerli kullanıcıların ziyaret ettiği sitede okey oynamak için üye olmanız gerekiyor. İsterseniz misafir girişi ile facebook kullanıcı adınız ile de giriş yapabilirsiniz. Ayrıca sitemize Mobil yani cep telefonlarınızdan da giriş yapabilirsiniz. Google Play ve Apple Store’den uygulamamızı indirebilir. Evinizden, ofisinizden, parktan internetin çektiği her yerden canlı okey oynayabilirsiniz. 
Normal okey oyna web sitemizin Misyonu, ülkemizin en iyi sitelerinden ve en kaliteli sitelerinden birisi olabilmek için siz değerli ziyaretçilere profesyonel bir hizmet sunabilmektir. Web sitemizde birbirinden tecrübeli uzman yazılımcılarımız tarafından hazırlanan okey programını bilgisayarınıza indirmeden online olarak oynayabilirsiniz. Biz sizlerin daha iyi ortamda canlı okey oynamanızı istiyor ve 7 / 24 çalışmamıza devam ediyoruz.
Canlı okey oynama misyonumuz, Kesin ve katı kurallarımızdan asla ödün vermiyoruz. Okey oynarken kesinlikle siyasi konulara girmek yasaktır. Devletimize milletimize ve devlet erkamlarına hakaret eden platformumuzdan atılır ve hakkında yasal işlem başlatılır. Burada ki tek amaç ve gayemiz sizlere güvenli ve huzurlu bir şekilde okey oynamak ve oynatmaktır. Normal okey oynama sitemiz de sizleri bekliyoruz. Gelin okey oynamanın tadını çıkartalım.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)