Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelmişi geçmişi silmeden eleştiren eski defterler
#1
Eskidefterler.com sözlük sitesi, son derece güvenilir veya tamamen benzersiz olan kelimeleri anlamanıza yardımcı olacak çeşitli yöntemler kullanılarak hazırlanmış olan bir web sitesidir. sitede sözlük yazarı olmak ve yazılar paylaşabilmek için öncelikle eskidefterler.com 'un sağ üst köşesinde bulunan yazar ol butonuna tıklayarak siteye üye olmaları gerekmektedir. Sözlük sitesi içerisinde kullanacağınız bir takma adınızın olması lazım. En az üç harften oluşan nickiniz ve e-posta adresiniz yine sekiz karakterli bir parolanız ile siteye üye olup sizde bir sözlük yazarı olmayı hak ediyorsunuz. Eskidefterler.com un amacı zaman da yolculuk yapmaktır. Dün, bugün ve yarın nasip olursa düşüncelerinizi açık bir şekilde paylaşabileceğiniz kronolojik bilgileri hayatımıza dair ne düşünüyorsanız anlatabileceğiniz bir platformdur. 
Burada 7/24 etik bir çerçeve topluluğu bulunmaktadır. Siz de siteye üye olarak özgür bir şekilde duygularınızı anlatabileceğiniz bir adreste bulunmak istermisiniz. Cevabınız evet ise hemen www.eskidefterler.com a girip üye olup sizde eskilere dair yada aklınızda ki herşeyi yazabilirsiniz. Sitenin sol tarafında bugün, gündem ve keşfet bölümleri bulunmaktadır. Burada gün içerisinde yayınlanan başlıkları yine en çok izlenen konuları görmeniz mümkündür. Keşfet butonu yanındaki aşağı ok tuşuna bastığınız da kategoriler, etiketler, ukde'ler ve tematik adlı bölümlere de giriş yapabilirsiniz. Yine sitenin ortasında ve en başta ki boşluğa aramak istediğiniz kelimeleri yazıp arama tuşuna basıp arayabilirsiniz. 
eskidefterler.com un iletişim bölümünden site içerisinde görmüş olduğunuz olumsuz bir durumu, istek ve önerileriniz için destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek talebiniz eskidefterler yöneticilerine gönderilecek ve değerlendirme sonrasın da iletişim formunda bulunan e-posta adresinize yanıt verilecektir. Mesaj yazarken lütfen açık bir şekilde yazmanız gerekiyor. Eğer site içerisinde olumsuz gördüğünüz bir şeyi yada birisini şikayet ediyorsanız haklı ve olumlu sebeplerini net bir şekilde belirtmeniz gerekiyor.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)