Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekonomi Ajansı - Son Dakika Finans Ekonomi Haberleri - Ekonomi Haberi
#1
Bir ülkede istikrarlı bir ekonomi, gelir düzeyini, istihdamı ve ayrıca o ülkedeki malların fiyatının istikrarını içerir. Yerli üretimin yüksek veya düşük olması ülkeye giren yatırıma bağlıdır. Yerli üretimi artırmak için bir ülkenin yüksek yatırıma sahip olması ve toplumun verimliliğini artırması gerekir. Bir ülkedeki yüksek işsizlik oranı o ülke için kötü olur. Yüksek işsizlik ülke ekonomisine yük olacaktır. 
Ekonomi ajansı ile Türkiye ekonomisine dair tüm haberleri flaş haber olarak erişim sağlayabilirsiniz. İnsanların gelir giderleri çalıştığı işte ve kazandığı ücret ile anlaşılır. Ekonomi haberleri web sitemizde ekonomi haberlerini okuyacaksınız. Maliye, bir ülkenin gelir ve giderlerini düzenler. Devlet geliri, her vatandaşın yaptığı vergi tahsilatından elde edilebilir. Ayrıca, para cezaları, açık artırmalar, bahşişler ve diğer ülkelerden gelen hediyeler gibi vergi dışı konulardan da haber sitemizden erişim sağlanacaktır. 
Günlük altın ve döviz kurlarına da ekonomiajansi.com üzerinden takip edebilir. Doğru yatırım yapabilirsiniz. 
Ülkemizde personel alımları zaman zaman yapılmaktadır. Daha çok öğretmen, polis, hemşire, ebe, doktor, imam, zabıt kâtibi gibi ilanları görmekteyiz. Ancak haber sitemizde tüm sektörlere dair personel alımlarını görebilir takip edebilirsiniz. Personel alımları kamu ve özel olarak ikiye ayrılmaktadır. Kamu ‘ya personel olarak alınan devlet personellerinin duyurularını sitemizden açıklayacağız. Yine iş kur üzerinden personel alımları yılın belli zamanlarında ihtiyaç halinde yapılmaktadır. Sitemizin editörleri tarafından araştırılarak alım ilanları olduğu an sitemize giriş yapılmakta ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuru olarak gönderilmektedir. Siz ekonomiajansi.com web sitemizi kullandığınız tarayıcının sık kullanılanlar bölümüne ekleyip sürekli takip edebilirsiniz. En güncel, en doğru haber ekonomiye dair, her türlü haberi web sitemiz de kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayın.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)