Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trabzonspor Çıkış Arıyor!
#1
Süper ligin 9.haftasında Erzurumspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor kötü gidişe son vermek istiyor.
Trabzonspor yeni hocası Abdullah Avcı ille ilk sınavına çıkıyor. Son dönemde sıkıntılı bir süreçten geçen Trabzonspor Eddie Newton ile yolları ayırdıktan sonra Abdullah Avcı ile anlaşmıştı. 22 Kasım’da kendi evinde Erzurumspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor Abdullah Avcı yönetiminde  ilk maçına çıkacak. Maçı yorkbet sitesine giriş yaparak canlı izleyebilirsiniz. Ayrıca Yönetimin taraftarın şiddetle karşı çıktığı Abdullah Avcı ile sözleşme imzalaması fazlasıyla tepki çekmişti. Olası bir başarısızlıkta kendi topuğuna sıkmış olacak yönetim bir nevi kendi sonunu getirmiş olacak. Öte yandan Abdullah Avcı’nın gelişinden sonra Trabzonspor’lu oyuncuların neşeli olması gözlerden kaçmadı. Trabzonspor Erzurumspor maçı hazırlıklarına Milli takımlarda bulunan Uğurca, Ekuban, Serkan Asan, Hüseyin Türkmen ve sakatlıkları devam eden Abdülkadir ve Trondsen’in yokluğunda devam ediyor.
Hem Trabzonspor maçı hemde diğer tüm maçları takip etmek ve bu maçlardan kazanç sağlamak isterseniz yorkbet giriş sayfasını kullanabiliriniz.
Öte yandan Avrupa’nın önde gelen liglerinin maçlarını düzenli olarak  izlemek ve maçlar hakkında önceden haberdar olmak istiyorsanız yorkbet üyelik sayfasını inceleyebilirsiniz.
Süper Lig’de yer alan tüm karşılaşmaları online ortamlardan takip edebilir ve Trabzonspor takımı ile ilgili gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Trabzonspor, Milli Maç arası sonrasında çıkış yakalamak isterken taraftarlar ise artık takımlarını daha iyi pozisyonlarda görmek istiyor. Trabzonspor takımında ayrıca Abdullah Avcı farklı bir ortam yaratırken, futbolcuların ise neşeli görünmesi camia da olumlu olarak karşılandı.
Reply


Messages In This Thread
Trabzonspor Çıkış Arıyor! - by admin - 11-15-2020, 06:33 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)